WIDEORELACJE
REKLAMA

Zapraszamy na 11 edycję Targów TSW 2021!

W dniach 23 - 24 kwietnia 2021r. W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się 11 edycja TSW 2021.

Zapraszamy do rezerwacji powierzchni targowej !

https://wystawcy.tsw.pl/exhibitor/register

Zapraszamy na 11 edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021 !
Zobacz więcej

TSW 2021 - Wywiad z dyrektorem Targów TSW

Podczas, gdy z powodu epidemii koronawirusa większość branżowych wydarzeń została odwołana, organizatorzy targów TSW zaczęli przygotowania do kolejnej edycji tych targów. Jaka jest reakcja branży i na jakim etapie są przygotowania do TSW 2021 – Przeczytaj wywiad Anny Wize z dyrektorem Targów TSW Jackiem Kłudką, który ukazał się w portalu podoslonami.pl.

Zobacz więcej

Konferencje TSW 2021

TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży sadowniczej i warzywniczej, ale przede wszystkim z konferencji wygłaszanych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Podczas 11 edycji, w 2021r. odbędzie  się blisko 60 wykładów poprowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów i naukowców. Warto dodać, że wśród zaproszonych prelegentów nie zabraknie wybitnych praktyków w swoich dziedzinach.

Zobacz więcej

Nagroda im. prof. Szczepana A. Pieniążka 2021

Podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021 zostanie po raz ósmy ogłoszony konkurs o Nagrodę im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Te prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest innowacyjnym produktom przeznaczonym do produkcji ogrodniczej. Jury, złożone z wybitnych osobistości świata nauki i praktyki sadowniczej będzie oceniać  przede wszystkim trzy aspekty:stopień innowacyjności technologicznej, korzyści dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa oraz rentowność przedsięwzięcia.

Zobacz więcej

Dziękujemy za 10. edycję targów TSW 2020!

Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i współpracę podczas X Edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2020. Wyrażamy nadzieję, że Państwa obecność w roli wystawcy przełoży się na owocne kontrakty i unikatowe relacje biznesowe.

Dziękujemy, że są Państwo z nami już od 10 lat, tworzą tę niepowtarzalną i wspaniałą atmosferę!

Czekamy na Państwa 23 – 24 kwietnia 2021 roku!

Zobacz więcej

Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka na targach TSW 2020

Podczas uroczystego otwarcia TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostały Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu uhonorowało najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.
Zobacz więcej
GALERIA
REKLAMA
PARTNERZY
Organizator
Patroni honorowi
Patroni targów
Patroni branżowi
Patroni medialni