WIDEORELACJE

Zapraszamy na 12 edycję Targów TSW 2022!

Szanowni Państwo,

Obecny rok uniemożliwił  nam organizację targów z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju. Po wielu miesiącach niepewności możemy  wreszcie zacząć na nowo pracę nad zorganizowaniem pomyślnego i co najważniejsze bezpiecznego wydarzenia dla branży sadowniczo-warzywniczej jakim są nasze Targi. Nie możemy się doczekać najbliższego spotkania.

 

 

Zapraszamy na 12 edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 !
Zobacz więcej

Nagroda im. prof. Szczepana A. Pieniążka 2022

Podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 zostanie po raz ósmy ogłoszony konkurs o Nagrodę im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Te prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest innowacyjnym produktom przeznaczonym do produkcji ogrodniczej. Jury, złożone z wybitnych osobistości świata nauki i praktyki sadowniczej będzie oceniać  przede wszystkim trzy aspekty:stopień innowacyjności technologicznej, korzyści dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa oraz rentowność przedsięwzięcia.

Zobacz więcej

Konferencje online TSW 2021

W tym roku z uwagi na sytuację pandemiczną odwołaliśmy wiosenną edycję targów TSW 2021, ale nie zrezygnowaliśmy z zaplanowanych konferencji. W dniach 23-25 kwietnia 2021 roku odbyły się  konferencje online:

  • VIII Konferencja Truskawkowa
  • Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne
  • Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami: https://www.tsw.pl/a/konferencje-online-tsw2021

Zobacz więcej

Jubileuszowe Targi TSW za nami !

Już po raz dziesiąty w styczniu 2020 roku odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, jedna z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza ta, która na przestrzeni lat przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, a rokrocznie gości kilkuset wystawców z kraju i z zagranicy, od samego początku służyć miała wymianie poglądów i doświadczeń. I rolę tę spełnia znakomicie – bowiem właśnie na TSW dochodzi do tego, co w biznesie jest najważniejsze: bezpośrednich spotkań pomiędzy wystawcami a klientami.

Zobacz więcej

Konferencje TSW

TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży sadowniczej i warzywniczej, ale przede wszystkim z konferencji wygłaszanych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Podczas minionej, jubileuszowej edycji w roku 2020 odbyło się blisko 60 wykładów poprowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów i naukowców.
Zobacz więcej
GALERIA
PARTNERZY
Organizator
Patroni honorowi
Patroni targów
 
Patroni medialni
Biuletyn TSW