Startują prace nad TSW 2015

Startują prace nad TSW 2015

1 sierpnia br. rozpoczynamy sprzedaż powierzchni wystawienniczej kolejnej  V edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015. Targi odbędą się w terminie w terminie 19 i 20 lutego (czwartek i piątek) 2015 roku i - podobnie jak w poprzednich latach  - na terenie warszawskiego centrum targowego Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Na naszej stronie internetowej targów można już znaleźć informacje na temat aktualnych warunków uczestnictwa w imprezie (regulamin, formularze zgłoszeń i cennik).

Miło nam również poinformować o przedłużeniu umowy licencyjnej z właścicielem targów, firmą Agrosimex Sp. z o.o., na podstawie której Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. będzie organizowała targi przez najbliższe 7 edycji, do roku 2021 włącznie.

W pierwszym dniu targów - 19 lutego - w Hali IV Centrum Targowego Expo XXI odbędzie się 58 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych, na którą już teraz zapraszają organizatorzy: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, firma Bayer CropScience oraz Komitet Ochrony Roślin PAN.

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora targów. Obowiązki przejął prezes Oficyny Wydawniczej Oikos Sp. z  o.o.  - Jacek Kłudka.