Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni!

Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni!

Warszawa, 4.11.2015

Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia. Czyli już za 70 dni… Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie - najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wszystkim Państwu wygodny i szybki dojazd.  Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.

TSW, to targi które rosną z roku na rok, stając się największymi targami dla branży ogrodniczej w Polsce. Tegoroczna edycja potwierdziła wysoką frekwencję odwiedzających – ponad 9.200 gości, jak również ogólnopolski charakter wydarzenia.

TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży, ale przede wszystkim z konferencji na wysokim poziomie merytorycznym, na których poruszane są najistotniejsze dla producentów owoców i warzyw tematy. Podczas TSW 2016 odbędzie się blisko 50 wykładów prowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów i naukowców.

W środę, 13 stycznia, zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie targów podczas którego po raz trzeci wręczymy prestiżowe nagrody im. prof. Szczepana Pieniążka, dla innowacyjnych produktów przeznaczonych do produkcji ogrodniczej. Następnie rozpoczną się konferencje: truskawkowa (organizowana we współpracy z portalem i czasopismem „Jagodnik”), o uprawach warzyw polowych oraz o uprawach pod osłonami (organizowana przy współpracy z portalem Podoslonami.pl).

W czwartek, 14 stycznia, zapraszamy na konferencję sadowniczą oraz Sadownicze Forum Ekonomiczne (SFE), gdzie największe autorytety polskiego rynku owoców spotkają się, aby dyskutować m.in.
o jakości owoców i eksporcie jabłek na nowe rynki. SFE rozpocznie się wykładem prof. Eberharda Makosza z TRSK o aktualnej sytuacji na rynku jabłek. Forum składa się z czterech paneli tematycznych: rynek, jakość, eksport, przetwórstwo. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się konferencja o nowym perspektywicznym gatunku krzewu – świdośliwie.

Tego dnia odbędzie się również Forum Grup Producenckich organizowane przez KZGPOiW.

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne! Konieczna jest rejestracja, której już dziś można dokonać na stronie www.tsw.com.pl. Po zarejestrowaniu każdy otrzyma kupon loteryjny, który podpisany
i wrzucony do urny na terenie targów, daje odwiedzającym szansę na wygranie wielu cennych nagród.

Jako pierwsze targi w branży stworzyliśmy dla naszych gości bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja pozwala być na bieżąco ze wszystkimi doniesieniami związanymi z targami. Mapa ułatwi dojazd, a plan hali i spis konferencji – zaplanowanie pobytu na targach. Aplikację można pobrać na stronie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobapki.tsw

Partnerami tego ważnego dla producentów owoców i warzyw wydarzenia będą po raz kolejny wiodące firmy z branży fitofarmaceutycznej – Bayer CS, nawozowej – Timac Agro Polska oraz maszynowej – AMG, importer ciągników Landini.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z branżą ogrodniczą do odwiedzenia TSW 2016.

Do zobaczenia w styczniu w Nadarzynie!  Przyjedź, zobacz, dowiedz się – warto!