TSW 2021 - Wywiad z dyrektorem Targów TSW

TSW 2021 - Wywiad z dyrektorem Targów TSW

W rzeczywistości, w jakiej funkcjonujemy od kilku miesięcy z powodu epidemii koronawirusa, jest odwoływane wiele spotkań branżowych, targów, konferencji. Oikos – organizator TSW już przygotowuje kolejną edycję tego wydarzenia? Dlaczego podjęliście taką decyzję?

TSW to obecnie największe w kraju wydarzenie dla branży ogrodniczej, które w poprzedniej edycji odwiedziło ponad 16 tys. osób, i trudno sobie wyobrazić, że miałoby się nie odbyć w wyznaczonym styczniowym terminie. Jest to swego rodzaju święto branży ogrodniczej i szczególnie w tych trudnych czasach pandemii nie możemy jej zawieść. Na bieżąco śledzimy sytuację epidemiologiczną i mamy świadomość, że musimy się przygotować na obostrzenia związane z szerzeniem się koronawirusa, choć cały czas mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Jaka jest reakcja firm na wiadomość o tym, że trwają już przygotowania do targów w Nadarzynie, które mają się odbyć 13 i 14 stycznia 2021 roku?

Spotykamy się z przychylnymi reakcjami, co potwierdzić może fakt, że do początku lipca swój udział w targach zgłosiło przeszło 150 wystawców. Gwarantujemy bezpieczeństwo biznesowe i jeśli doszłoby do przesunięcia terminu wydarzenia lub jego odwołania, to wystawcy otrzymają zwrot opłat za stoisko targowe (poza opłatą rejestracyjną). Oczywiście o takich zmianach powiadomimy co najmniej dwa tygodnie wcześniej, tak aby wystawcy nie ponieśli dodatkowych kosztów związanych z przygotowywaniami do imprezy. Jesteśmy mile zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem ze strony firm, dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować wystawcom za zaufanie, jakim nas obdarzyli w tym trudnym czasie. 

 

Zachęcamy do przeczytania całości wywiadu w portalu podoslonami.pl pod adresem:

https://www.podoslonami.pl/przygotowania-tsw-2021-wywiad-dyrektorem-tsw-jackiem-kludka/