TSW 2021 w kwietniu – jak będą wyglądały targi?

TSW 2021 w kwietniu – jak będą wyglądały targi?

– Sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że zostaliśmy zmuszeni przesunąć termin TSW 2021 na kwiecień – wyjaśnia Jacek Kłudka, dyrektor Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia (piątek, sobota) 2021 roku tradycyjnie w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

 

Poprzednia edycja była dla nas bardzo ważna nie tylko ze względu na jubileuszowy charakter, ale także rekordową frekwencję. Podczas Targów swoje usługi prezentowało 400 wystawców, a w ciągu dwóch dni odwiedziło nas 16 tysięcy osób. Zakończyliśmy tamtą edycję z myślą, że za rok problemy z epidemią odejdą w niepamięć. Niestety, nie stało się tak – mówi organizator TSW.

Jak wyjaśnia, branża targowo-wystawiennicza, tak jak wiele innych, znalazła się w trudnej sytuacji.  – Najbardziej dotkliwa jest niepewność. Bardzo długo nie wiedzieliśmy, czy będzie można organizować takie wydarzenia. Targi o rozmiarach TSW przygotowywane są przez cały rok, dlatego cenna byłaby dla nas wcześniejsza informacja o restrykcjach – mówi J. Kłudka.

Zachęcamy do przeczytania całości wywiadu w portalu sad24.pl pod adresem:
https://www.sad24.pl/aktualnosci/tsw-2021-w-kwietniu-jak-beda-wygladaly-targi-wywiad-z-jackiem-kludka-video/