Zaproszenie do kolejnej edycji Targów TSW 2021

Zaproszenie do kolejnej edycji Targów TSW 2021

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw sadowniczych i warzywniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie w dniach 23-24 kwietnia 2021r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Podczas, XI edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa przewidziane  jest, że pobijemy kolejny sukces w ilości wystawców jak i w ilości odwiedzających. Już dziś wystawcy z kraju i zagranicy deklarowali swoją obecność podczas edycji TSW2021, a ich klienci  także zapragnęli zostać wystawcami.

W czasie dwóch dni targów jak co rok odbywać się będą liczne konferencje i wykłady polskich i zagranicznych specjalistów: VIII Konferencja Truskawkowa, VII Sadownicze Forum Ekonomiczne oraz  Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie, konferencja sadownicza, konferencja o warzywach polowych oraz konferencja na temat upraw pod osłonami.

Podczas TSW 2021 nie zabraknie także  Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

Od 2013 roku TSW organizuje Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o., właściciel agencji reklamowej, wydawca prasy branżowej m.in. miesięczników: „Drwal”, „Brać Łowiecka”, dwutygodnika „Las Polski”, współwydawca pisma „Jagodnik” oraz właściciel telewizji internetowej Oikos.tv.

Kontakt


Agnieszka Świderska
tel. +48 508 618 270
e-mail: a.swiderska@oikos.net.pl

Olga Chachulska
tel. +48 508 618 298
e-mail: o.chachulska@oikos.net.pl

Sylwia Sprysak
tel. +48 609 783 332
e-mail: s.sprysak@oikos.net.pl