FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TSW 2020

Zarejestruj się, aby otrzymać darmowy bilet, który umożliwia bezpłatny wstęp na teren targów TSW 2020.
Wcześniejsza rejestracja na targi TSW 2020 pozwoli na uniknięcie oczekiwania na wejście w kolejce do rejestracji.

Godziny otwarcia targów TSW:
- wtorek 15 stycznia 2020 - 9:00 - 17:00
- środa 16 stycznia 2020 - 9:00 - 16:00

 

Imię i nazwisko

Adres

select

Kontakt

Rodzaj działalności

rolnicza
inna

Dane logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020 (pobierz: Regulamin Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7. Oikos Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych, oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte ani przekazane osobom trzecim.

W każdej chwili możliwe jest uzyskanie informacji na temat swoich danych osobowych zgromadzonych przez Oikos i w każdej chwili możliwa jest ich modyfikacja, usunięcie lub zablokowanie. W przypadku zastrzeżeń, co do sposobu przechowywania, przetwarzania i wykorzystania moich danych osobowych mogę w każdej chwili cofnąć swoją zgodę bez konieczności podawania przyczyny.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Targów, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Targów, o których mowa powyżej.

FAQ

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

 Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.com.pl