Zapraszamy na 12 edycję Targów TSW 2022!

Zapraszamy na 12 edycję Targów TSW 2022!

Szanowni Państwo,

 

Jeszcze miesiąc temu byliśmy przekonani, że zorganizujemy Targi TSW 2021 w kwietniu, jednak mimo naszych i Państwa wysiłków XI edycja TSW w tym roku nie odbędzie się.

Powodem odwołania imprezy jest rozwój pandemii COVID-19 i związane z tym obostrzenia. Obecne warunki uniemożliwiają organizatorom realizację targów na poziomie gwarantującym powodzenie.

 

Niemniej nie przerywamy przygotowań do organizacji TSW. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 12-13 stycznia 2022 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie, w tradycyjnej formule. Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się po dłuższej przerwie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dotychczasowych warunków uczestnictwa i lokalizacji stoiska. Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem.

 

Mimo iż targi w tym roku nie odbędą się, zorganizujemy trzy konferencje, które miały odbyć się w ramach TSW 2021 (VIII Konferencja Truskawkowa, Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne, Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca?). Konferencje będą transmitowane online w dniach 23-25 kwietnia 2021 r.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tych wydarzeniach. Szczegółowe informacje prześlemy jeszcze w tym tygodniu.

 

Ponadto uruchomimy na stronie TSW dynamiczną listę wystawców, dzięki której nasi odwiedzający/uczestnicy konferencji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt z Państwa firmą i zapoznać się z jej ofertą. Podstawowy pakiet będzie bezpłatny dla naszych Wystawców. Szczegóły wkrótce.

 

W razie pytań, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji:

 

Agnieszka Świderska

a.swiderska@oikos.net.pl

tel.: +48 508 618270

Olga Chachulska

o.chachulska@oikos.net.pl

tel.: +48 508618 298

 

 

 

 

 

Z pozdrowieniami,

Zespół TSW