Zobacz naszą ofertę i dowiedz się więcej o wydarzeniu.

Sprawdź propozycje jakie przygotowaliśmy dla wystawców i wybierz odpowiednią dla siebie formę udziału w TSW. Proponujemy powierzchnię niezabudowaną, zabudowaną, powierzchnię sprofilowaną pod maszyny oraz wiele opcji dodatkowej reklamy.

pobierz ofertę

Skontaktuj się z nami w celu doprecyzowania szczegółów udział w TSW.

Zadzwoń lub napisz bezpośrednio do naszego działu obsługi wystawców, a niezwłocznie pomożemy Ci spersonalizować ofertę bezpośrednio pod Twoje oczekiwania.

Agnieszka Świderska
tel. +48 508 618 270
e-mail: a.swiderska@oikos.net.pl
Olga Chachulska
tel. +48 508 618 298
e-mail: o.chachulska@oikos.net.pl

Zaloguj się do systemu rejestracyjnego i złóż zamówienie.

W celu złożenia zamówienia na powierzchnię wystawienniczą, wyposażenie dodatkowe oraz usługi reklamowe zarejestruj się do systemu zgłoszeniowego (jeśli jesteś nowym klientem), albo wybierz opcję zaloguj (jeśli byłeś już wystawcą TSW i posiadasz konto w wystawcy). Proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i składa się z kilku kroków, które można przeprowadzić tylko w panelu wystawcy w naszym systemie rejestracyjnym – m.in. zarejestrujesz swoją firmę, zweryfikujemy Twoją aplikację, złożysz zamówienie na stoisko, wybierzesz wyposażenie dodatkowe, zarezerwujesz usługi reklamowe, przydzielimy Ci lokalizację powierzchni, którą będziesz mógł zatwierdzić, podsumujemy całe zamówienia i jednocześnie wystawimy wszystkie dokumenty księgowe. Wszystkie te działania wspólnie poprowadzimy w systemie zgłoszeniowym, żeby każda ze stron miała komplet wiedzy nt. oczekiwań, możliwości i aktualnego statusu zgłoszenia.

Promuj swój udział w TSW.

Skorzystaj z wielu możliwości promocji Twojej firmy przed i podczas TSW. Dzięki wyspecyfikowanym w poniższej prezentacji opcjom reklamowym będziesz mógł idealnie wykorzystać swoje działania reklamowe w celu promocji nowości, które przygotowałeś na TSW.

usługi reklamowe

Pozostań w kontakcie.

Jeśli na którymkolwiek etapie będziesz potrzebował informacji lub wsparcia, to śmiało kieruj do nas zapytania. Celem naszego doświadczonego zespołu jest najwyższy poziom obsługi klienta.