# d / # h / # min / # sec

REJESTRACJA KONTA WYSTAWCY | ETAP 1

Targi TSW cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wiodąca pozycja TSW jako miejsca spotkań branży sadowniczo-warzywniczej stanowi dużą siłę przyciągania dla profesjonalnych ogrodników oraz przedsiębiorców świadczących usługi dla tej branży.

Podczas poprzedniej edycji odwiedziło nas ponad 16 000 osób, a swoją ofertę zaprezentowało 400 firm z kraju i zagranicy. TSW jest również miejscem, gdzie:

  • premierę przed sezonem mają nowości,
  • odbywają się liczne konferencje, podczas których przedstawiane są trendy, problemy, wyzwania ważne dla branży ogrodniczej,
  • można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych firm, instytucji oraz mediów. 


Rejestracja konta Wystawcy przebiega w 3 krokach:

  1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  2.  Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji
  3. Weryfikacja formalna Wystawcy przez organizatora

Jesteś w punkcie 1. Zapraszamy do wypełnienia formularza i potwierdzenia przyciskiem "Zarejestruj". Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny konto zostanie aktywowane i rozpocznie się proces weryfikacji formalnej.

Dane firmy do wystawienia faktury

select
Inny adres do korespondencji

Osoba upoważniona do kontaktu

Dane do logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 (pobierz: Regulamin TSW 2022) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
* Oświadczam, że zapoznałem/ -am się z Deklaracja epidemiologiczna 2022 i akceptuję jej treść.

* Pole wymagane

FAQ

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

   Inny problem z rejestracją

 Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.pl