Zaloguj się używając danych logowania podanych podczas rejestracji.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w systemie Zarejestruj się

Informacje organizacyjne


Zapraszamy do promocji firmy na targach TSW 2020

Zapraszamy do promocji Państwa firmy na targach TSW 2020. Pobierz formularz zamówienia usług reklamowych.

więcej
Nagrody im. prof. Pieniążka

Z przyjemnością informujemy, że podczas TSW 2020 po raz siódmy zostaną przyznane Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty, zgłoszone przez Wystawców i Podwystawców.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 grudnia 2019 roku do godziny 10.00.

więcej
Zabudowa stoisk

Partnerzy odpowiadający za montaż stoisk:
- Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. 
- PTAK WARSAW EXPO

MONTAŻ stoisk odbywa się w dniu 14 stycznia 2020 w godzinach od 14.00 do 22.00 (elementy wielkogabarytowe - tylko do godziny 18.00), zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Dodatkowy dzień montażu w dn. 13 stycznia 2020 r. jest możliwy za  zgodą Organizatora i opłatą w wysokości 500 zł netto. Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres tsw@tsw.com.pl do dnia 15 grudnia 2019. Pojazdy wprowadzane do hal muszą mieć opróżnione zbiorniki paliwa do poziomu rezerwy oraz zdemontowane butle gazowe. Będzie to sprawdzane przez odpowiednie służby. Wystawcy, którzy zamówili stoiska standardowe, będą mogli je odebrać w dniu 14 stycznia 2020 od godz. 14.00.

więcej
Regulamin
Regulamin Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020.
więcej
Catering

Już niewiele czasu dzieli nas od największego wydarzenia w branży sadowniczo-warzywniczej, targów TSW 2020. Dlatego też przypominamy o konieczności uzupełnienia wszystkich dokumentów m.in. dotyczących zabudowy indywidualnej, jak również wpisu do katalogu internetowego oraz nazwy firmy na liście wystawców w nieprzekraczalnym terminie: 19 grudnia 2019 r. na indywidualnym koncie Wystawcy.

więcej
Plan hali
Plan hali PDF [POBIERZ]
więcej