Za nami XIII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2023

Trzynastka okazała się dla targów TSW wyjątkowo szczęśliwa. Tegoroczna, trzynasta już odsłona targów uchodzących za największą wystawę ogrodniczą w Europie Środkowo-Wschodniej odbyła się 18 i 19 stycznia 2023 roku w Kielcach. Organizator wydarzenia – Oficyna Wydawnicza Oikos – podczas poprzednich edycji korzystał z terenów ekspozycyjnych w Nadarzynie pod Warszawą. Tegoroczna zmiana lokalizacji okazała się strzałem w dziesiątkę – targi odwiedziła rekordowa liczba zwiedzających! Przez dwa dni w kieleckich halach gościło 12 368 osób (wstęp był rejestrowany). Wielu gości przyjechało z zagranicy: z Ukrainy, Litwy, Czech, Niemiec, Włoch, Łotwy, ze Słowacji, z Holandii, Estonii, Białorusi, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Francji oraz Hiszpanii.  
Zobacz więcej

Zmiana Lokalizacji TSW 2023

Szanowni Państwo, 

wielkimi krokami zbliżamy się do XIII edycji TSW. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz obdarzyliście nas zaufaniem i zdecydowaliście się wziąć udział w Targach.
Organizacja takiego przedsięwzięcia to dla nas – Organizatorów – wielkie wyzwanie. Niestety czasami napotykamy na przeszkody nie do pokonania. Tak stało się tym razem. 
Zobacz więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI TSW 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIII edycji Targów TSW 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku w Nowej lokalizacji: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce.
Zobacz więcej

Ruszyła sprzedaż stoisk na TSW 2023!

Przed nami kluczowe wydarzenie w branży owocowo-warzywniczej TSW 2023. Zapraszamy do udziału w XIII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, która odbędzie się w dniach 18–19 stycznia 2023 r. (środa–czwartek) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Na odwiedzających czeka  bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju. 

 

Zobacz więcej

Podsumowanie XII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa - TSW 2022

Cieszymy się z sukcesu!

TSW jest jedną z największych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. To miejsce spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.
W ciągu dwóch dni na ponad 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy. Wszystkim firmom dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyli w tym szczególnie trudnym czasie.
Targi TSW 2022 odwiedziło łącznie 11 146 osób, co uważamy za wielki sukces z uwagi na obecną sytuację pandemiczną. Wielu gości przyjechało z zagranicy: Niemiec, Austrii, Białorusi, Czech, Estonii, Francji, Holandii, Litwy, Portugalii, Ukrainy, Włoch, Egiptu, Pakistanu, Uzbekistanu, Ugandy, Hiszpanii, Słowacji, Rosji, Rumunii, Mołdawii, Bangladeszu, Algierii oraz Turcji.

Zobacz więcej

Zapraszamy na Targi TSW 2022

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 odbędą się w dniach 12–13 stycznia w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. To wystawa, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób. Podczas minionej edycji targi odwiedziło ponad 16 tys. gości z ponad 25 krajów, którzy w ciągu dwóch dni mogli poznać najnowsze trendy branży ogrodniczej oraz nowości rynkowe z kraju i z zagranicy.

Obecnie do udziału w TSW 2022 zgłosiło się 346 firm. Wśród wystawców obecne są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru oraz nawozy, środki ochrony roślin, materiał szkółkarski, nasiona, opakowania, chłodnie, siatki, tyczki, a także inny sprzęt oraz akcesoria niezbędne w produkcji sadowniczej i warzywniczej.

Zobacz więcej

Targi TSW 2022 już za miesiąc!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 odbędą się w dniach 12–13 stycznia w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. To wystawa, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób. Podczas minionej edycji targi odwiedziło ponad 16 tys. gości z ponad 25 krajów, którzy w ciągu dwóch dni mogli poznać najnowsze trendy branży ogrodniczej oraz nowości rynkowe z kraju i z zagranicy. 

Obecnie do udziału w TSW 2022 zgłosiło się ponad 310 firm. Wśród wystawców obecne są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru oraz nawozy, środki ochrony roślin, materiał szkółkarski, nasiona, opakowania, chłodnie, siatki, tyczki, a także inny sprzęt oraz akcesoria niezbędne w produkcji sadowniczej i warzywniczej.

Zobacz więcej

XII edycja TSW 2022 już za 85 dni!

XII edycja TSW 2022 już za 85 dni! (na dzień 18.10.2021)

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 odbędą się w dniach 12 – 13 stycznia w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

TSW to wystawa, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób. Podczas minionej edycji targi odwiedziło ponad 16 tys. gości z ponad 25 krajów, którzy w ciągu dwóch dni mogli poznać najnowsze trendy branży ogrodniczej oraz nowości rynkowe z kraju i z zagranicy. 

Zobacz więcej

Zaproszenie do kolejnej edycji Targów TSW 2021

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw sadowniczych i warzywniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie w dniach 23-24 kwietnia 2021r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Zobacz więcej

Podsumowanie X edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020

W dniach 15 i 16 stycznia 2020 roku w Ptak Warsaw Expo odbyła się X  jubileuszowa edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2020. Cieszymy się z kolejnego sukcesu!

Zobacz więcej

TSW 2020 - Zapraszamy

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie w dniach 15-16 stycznia 2020r.  w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Podczas jubileuszowej, X edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicyzaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

Zobacz więcej

Podsumowanie dziewiątej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019

W dniach 9 i 10 stycznia 2019 roku w Ptak Warsaw Expo odbyła się IX edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2019. TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Miejscem spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.
Zobacz więcej

Laureaci konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka podczas TSW 2019

Podczas uroczystego otwarcia TSW 2019 po raz szósty przyznane zostały Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu uhonorowało najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców. W tegorocznej edycji konkursu kapituła postanowiła nagrodzić następujące produkty, rozwiązania lub technologie.
Zobacz więcej

Zapraszamy na konferencje podczas IX rekordowej edycji TSW 2019!

Podczas najbliższej edycji targów TSW swoją obecność potwierdziła rekordowa liczba wystawców, ponad 380 firm z kraju i zagranicy między innymi z Luksemburga, Korei Południowej, Kamerunu, Holandii, Włoch, Belgi, Danii, Francji, Austrii, Niemiec, USA, Turcji czy Wielkiej Brytanii. TSW to największe targi dla branży ogrodniczej w Polsce. Tegoroczna edycja potwierdziła wysoką frekwencję odwiedzających – ponad 15 500 gości oraz ogólnopolski charakter wydarzenia.
Zobacz więcej

Zapraszamy na kolejną edycję targów TSW 2019

W dniach 9 i 10 stycznia 2019 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się IX edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. TSW to największa branżowa impreza w Europie Środkowo-Wschodniej dająca możliwość poznania innowacyjnych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej z  branży ogrodniczej.
Zobacz więcej

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa z roku na rok coraz większe!

W dniach 10 i 11 stycznia 2018 roku w Ptak Warsaw Center odbyła się VIII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa – TSW 2018. Wydarzenie było rekordowe pod każdym względem, co po raz kolejny umocniło odwiedzających i wystawców w przekonaniu, że TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw.
Zobacz więcej

Rekordowa frekwencja na TSW 2017!

W dniach 11 i 12 stycznia 2017 roku w Ptak Warsaw Center odbyła się VII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa TSW 2017. Jest to obecnie największa w Polsce impreza branżowa dla producentów warzyw i owoców. Podczas tegorocznej edycji na 16 000 m² powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 266 wystawców z kraju i z zagranicy. W stosunku do zeszłego roku do grona wystawców dołączyły aż 62 nowe firmy. W ciągu dwóch dni targi odwiedziło 14 230 osób (wejście na targi było rejestrowane), czyli prawie 2400 osób więcej niż w ubiegłym roku. Wielu gości przyjechało z zagranicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Austrii i Włoch.
Zobacz więcej

Podsumowanie szóstej edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016

Tegoroczna edycja okazała się pod każdym względem rekordowa. Odwiedziło nas podczas dwóch dni  targowych 11 863 osób (wejście na targi było rejestrowane), swoją ofertę prezentowało 205 wystawców z których 35% brało udział w TSW po raz pierwszy. Wielu gości przyjechało z zagranicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Austrii, Włoch, Anglii, Francji czy Turcji.  Powierzchnia TSW2016 również jest większa niż w latach poprzednich i wyniosła blisko 16 000 metrów kwadratowych.  To wszystko sprawia, że TSW umocniło swoją pozycję największej imprezy ogrodniczej w Polsce z kompleksową ofertą dla producentów owoców i warzyw. 
Zobacz więcej

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 już w przyszłym tygodniu!

TSW po raz pierwszy odbędzie się w Warsaw Expo, w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.
Dzięki nowej lokalizacji dojazd na targi jest szybszy, łatwiejszy, a na miejscu czeka ponad 5 tysięcy miejsc parkingowych. Organizatorzy przygotowali bezpłatny autobus z Dworca Zachodniego PKP w Warszawie (od strony ul. Tunelowej)na TSW 2016, który będzie odjeżdżał co pół godziny. Pierwszy odjazd o 8:20.
Zobacz więcej

TSW 2016 - nowe miejsce, nowy termin

Dziękujemy wszystkim naszym wystawcom i gościom za udział w tegorocznych Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015. Były to pod każdym względem targi rekordowe – prawie 200 wystawców, ponad 50 wykładów i 9 200 zwiedzających. Sukces TSW w 2015 roku sprawił, że zdecydowaliśmy się na zmianę terminu i lokalizacji kolejnych targów, uwzględniając tym samym potrzeby i oczekiwania naszych klientów.
Zobacz więcej

Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia. Czyli już za 70 dni… Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie - najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wszystkim Państwu wygodny i szybki dojazd.  Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.
Zobacz więcej

Komunikat prasowy 03.02.2015

Już za 2 tygodnie w Warszawskim Centrum Targowym EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14 rozpocznie się V edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015. Jest to obecnie największa w Polsce kompleksowa impreza dla branży ogrodniczej. Ponad 180 firm przedstawi bogatą i zróżnicowaną ofertę zarówno dla indywidualnych gospodarstw ogrodniczych, jak i grup producenckich.
Zobacz więcej

Piąta edycja TSW 2015, czyli największa impreza dla producentów owoców i warzyw w kraju

Już po raz piąty producenci owoców i warzyw będą mieli okazję spotkać się na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa - TSW 2015, które odbędą  się w dniach 19-20 lutego 2015 (czwartek i piątek) i jak co roku na terenie centrum targowego Expo XXI, przy ulicy I. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Zobacz więcej

Startują prace nad TSW 2015

1 sierpnia br. rozpoczynamy sprzedaż powierzchni wystawienniczej kolejnej  V edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015. Targi odbędą się w terminie w terminie 19 i 20 lutego (czwartek i piątek) 2015 roku i - podobnie jak w poprzednich latach  - na terenie warszawskiego centrum targowego Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Na naszej stronie internetowej targów można już znaleźć informacje na temat aktualnych warunków uczestnictwa w imprezie (regulamin, formularze zgłoszeń i cennik).
Zobacz więcej

Konferencja Polskie jabłka wobec wyzwań globalnego rynku

28 maja 2014 r. w Warszawie odbyła się konferencja sadownicza „Polskie jabłka wobec wyzwań globalnego rynku. Szanse i aktualne zagrożenia“, poświęcona zagadnieniom związanym z eksportem polskich jabłek. Konferencja odbyła się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a wzięli w niej udział naukowcy, przedstawiciele administracji państwowej, handlowcy oraz członkowie zarządów grup producentów jabłek.
Zobacz więcej