REJESTRACJA NA KONFERENCJE ONLINE

Rejestracja umożliwia bezpłatny udział w konferencjach.

 Aby uczestniczyć w konferencji, należy poprawnie wypełnić formularz (poniżej).
Jeśli uczestniczyłeś w targach i masz konto w systemie zaloguj się i zaktualizuj dane aby uczestniczyć w konferencji online.

Uwaga: Na podany przez Państwa w formularzu rejestracji adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

Co zrobić, jeżeli posiadają już Państwo konto na stronie tsw.pl?

Jeżeli posiadają już Państwo konto na stronie tsw.pl, w związku z udziałem w poprzednich edycjach targów, nie ma potrzeby rejestracji nowego konta. W tej sytuacji wystarczy przejść do formularza logowania [Kliknij tutaj] i zalogować się. Loginem jest Państwa adres e-mail.

Jeżeli nie pamiętają Państwo swojego hasła, proszę skorzystać z opcji przypomnienia hasła [Kliknij tutaj]. Po podaniu swojego adresu e-mail, otrzymają Państwo wiadomość z nowym hasłem, umożliwiającym zalogowanie się do konferencji.

Godziny konferencji TSW:

23 KWIETNIA (piątek) - godzina 15.00

  • Otwarcie
  • VIII Konferencja Truskawkowa

24 KWIETNIA (sobota) - godzina 16.00

  • Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne

25 KWIETNIA (niedziela) - godzina 17.00

  • Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca ? - NOWOŚĆ!

 

Imię i nazwisko

Adres

select
Województwo *
select

Kontakt

planuję przyjazd z osobą towarzyszącą

Rodzaj działalności

rolnicza
inna

Dane logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 (pobierz: Regulamin TSW 2022) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
* Oświadczam, że zapoznałem/ -am się z Deklaracja epidemiologiczna 2022 i akceptuję jej treść.

FAQ

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

   Inny problem z rejestracją

 Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.pl