FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TSW 2021

 

Zarejestruj się, aby otrzymać  bilet, który umożliwia bezpłatny wstęp na teren targów TSW 2021.

 Aby uzyskać bezpłatny bilet  wstępu na targi, należy:
- poprawnie wypełnić formularz (poniżej),
- wyrazić wszystkie zgody marketingowe.
 Jeśli dokonałeś rejestracji w zeszłym roku, zaloguj się, zaktualizuj dane i pobierz bilet.

Uwaga: Na podany przez Państwa w formularzu rejestracji adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

 

Godziny otwarcia targów TSW:
- piątek 23 kwietnia  2021 - 9:00 - 17:00
- sobota 24 kwietnia 2021 - 9:00 - 16:00

 

Imię i nazwisko

Adres

select
Województwo *
select

Kontakt

planuję przyjazd z osobą towarzyszącą

Rodzaj działalności

rolnicza
inna

Dane logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021 (pobierz: Regulamin targów TSW 2021) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7. Oikos Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych, oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte ani przekazane osobom trzecim.

W każdej chwili możliwe jest uzyskanie informacji na temat swoich danych osobowych zgromadzonych przez Oikos i w każdej chwili możliwa jest ich modyfikacja, usunięcie lub zablokowanie. W przypadku zastrzeżeń, co do sposobu przechowywania, przetwarzania i wykorzystania moich danych osobowych mogę w każdej chwili cofnąć swoją zgodę bez konieczności podawania przyczyny.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Targów, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Targów, o których mowa powyżej.
* Oświadczam, że zapoznałem/ -am się z deklaracją epidemiologiczną i akceptuję jej treść.

FAQ

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

 Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.pl